Seriózní seznamka

 
 

Ona hledá jeho / Pardubický

 
 
Okres:
Věk:

Hledáte partnerku v Pardubickém kraji? V tomto kraji žije 261 tisíc žen, která z nich čeká právě na vás? Ať už je z Pardubic, Svitav nebo třeba Hlinska, můžete svou lásku najít právě zde, jen se jí vydejte naproti.

žena 31 let
Ona hledá jeho
Chrudim
 
 
Ahoj, jsem štíhlá vysoká dlouhovláska a bydlím nedaleko Chrudimi. Mezi mé záliby patří výlety, plavání, kolo, kino, procházky, tancování, bowling apod. A koho vlastně hledám? Hodného, věrného, spolehlivého a veselého kluka, který hledá vážný vztah. Prosím, nepište mi nikdo za účelem sexu, já taková opravdu nejsem. Pokud jsem tu někoho zaujala, budu se moc těšit na odpověď.
 
Jméno: Janďa Stav: svobodný/á Znamení: Panna Výška: 176 cm Postava: štíhlá Děti: 1 Vzdělání: vysokoškolské Kuřák: ne Alkohol: ne Vlasy: dlouhé Vlasy - barva: hnědá Oči: zelené Brýle: ne Vrozená povaha: otevřená (extrovert) Věřící: ne Tetování: ne Piercing: ne
21.1. Č. inzerátu:  1919 Odpovědět
žena 43 let
Ona hledá jeho
Svitavy
 
 
Ahojky mam rada prirodu,uprimnost a kdyz jsem stastna tak mi asi nic nevadi a nicemu se nebranim,kdyz miluju opravdu jsem tolerantni,no proste skvela,ale uz nejakou dobu citim ze samota je.. hledam chlapa ktery je nej,nej.
 
Jméno:  Stav: svobodný/á Znamení: Beran Výška: 163 cm Postava: střední Děti: ne Vzdělání: střední bez maturity Kuřák: občas Alkohol: ne Vlasy: polodlouhé Vlasy - barva: hneda Oči: hnědé Brýle: ne Vrozená povaha: otevřená (extrovert) Věřící: ne Tetování: ne Piercing: ne
6.11. Č. inzerátu:  18500 Odpovědět