Seriózní seznamka

 
 

On hledá ji / Jihočeský

 
 
Okres:
Věk:

Hledáte partnera v Jihočeském kraji? V tomto kraji žije 636 tisíc lidí a z toho 314 tisíc mužů! Seznamte se se svým partnerem ještě dnes. Ať už je z Tábora, Prachatic či Budějovic a okolí, naše seznamka vám pomůže ke štěstí.

muž 42 let
On hledá ji
Český Krumlov
 
 
Hledám upřímnou,hodnou a věrnou ženu pro trvalý vztah ve věku 35-45 let,rockerku se vztahem ke zvířatům, přírodě. Děti nejsou překážkou. Jsem po transplantaci ledvin v invalidním důchodu bez závislosti na pomoci druhých.
 
Jméno: Martin Stav: rozvedený/á Znamení: Vodnář Výška: 182 cm Postava: štíhlá Děti: 2 Vzdělání: střední s maturitou Kuřák: občas Alkohol: výjimečně Vlasy: krátké Vlasy - barva: hnědé Oči: modré Brýle: ano Vrozená povaha: rezervovanější (introvert) Věřící: ne Tetování: ano Piercing: ne
13.2. Č. inzerátu:  1952 Odpovědět
muž 66 let
On hledá ji
České Budějovice
 
 
Hledám partnerku pro trvalý vztah, založený na společných hodnotách a slučitelném životním stylu. Možnost využit silvestrovský lázeňský pobyt pro dvě osoby. Příležitost lépe se poznat. Předchozí foto a osobní setkání nutné.
 
Jméno: Mirek Stav: svobodný/á Znamení: Střelec Výška: 162 cm Postava: plnoštíhlá Děti: ne Vzdělání: střední bez maturity Kuřák: ne Alkohol: výjimečně Vlasy: střední Vlasy - barva: prošedivělé Oči: modré Brýle: ano Vrozená povaha: rezervovanější (introvert) Věřící: ano Tetování: ne Piercing: ne
5.11. Č. inzerátu:  18490 Odpovědět